E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Letra e fundit e Mitrush Kutelit pėr tė shoqen

Publikuar: 14.09.2015 | 16:57
Lexuar: 551 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
blerta krasniqi (04/01/2018 23:21:25) eshte shum e bukur dhe nje tem qe i nevojitet shoqeris sone

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime