E premte, 27.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me njė ceremoni solemne, USHT e filloi vitin i ri akademik 2015/16

Publikuar: 15.09.2015 | 17:13
Lexuar: 670 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime