E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përleshja zgjati rreth 10 minuta dhe u dokumentua nga fotografi Pieter Meiring.
Sherri për seksDy luanë nisën një përballje të egër mes tyre pasi njëri nga grabitqarët guxoi të ndërpriste kundërshtarin e tij në momentin kur ky i fundit po çiftëzohej.

Luani u tërbua nga ky guxim i tepruar dhe iu sul luanit tjetër për ta larguar.

Përleshja zgjati rreth 10 minuta dhe u dokumentua nga fotografi Pieter Meiring.

Pasi e largoi atë që i prishi momentin romantik, luani vazhdoi atë që kishte lënë përgjysmë.
Përleshja zgjati rreth 10 minuta dhe u dokumentua nga fotografi Pieter Meiring.
Përleshja zgjati rreth 10 minuta dhe u dokumentua nga fotografi Pieter Meiring.
Përleshja zgjati rreth 10 minuta dhe u dokumentua nga fotografi Pieter Meiring.
Përleshja zgjati rreth 10 minuta dhe u dokumentua nga fotografi Pieter Meiring.
Përleshja zgjati rreth 10 minuta dhe u dokumentua nga fotografi Pieter Meiring.
Përleshja zgjati rreth 10 minuta dhe u dokumentua nga fotografi Pieter Meiring.

Publikuar: 16.09.2015 | 18:15
Lexuar: 881 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime