E diel, 30.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Injoroni ftesat nga miqtė, Facebook nuk do t’ju lejojė mė

Publikuar: 17.09.2015 | 11:31
Lexuar: 384 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime