E shtunë, 26.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zuckerberg dhe Obama e ftojnė nxėnėsin mysliman, shpiki njė orė, ndėrsa u arrestua nėn dyshimin se ka krijuar bombė

Publikuar: 17.09.2015 | 13:32
Lexuar: 662 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime