E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Tingujt e Ēarshisė -2015”, stėrmbushi Kurshumli Han-in

Publikuar: 24.09.2015 | 12:14
Lexuar: 409 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime