E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti mori pjesė nė Konferencėn vjetore tė „Observatory Magna Charta Universitatum“ nė Universitetin e Bolonjės (Itali)

Publikuar: 25.09.2015 | 17:49
Lexuar: 648 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime