E hënë, 24.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Historia e kėngės mė tė vjetėr shqip “O e bukura More”

Publikuar: 28.09.2015 | 14:51
Lexuar: 598 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime