E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: Javėn tjetėr kompletohen gjitha shkollat me libra

Publikuar: 29.09.2015 | 11:25
Lexuar: 578 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime