E shtunë, 24.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Neziri: Transportuesit deri mė tani nuk kanė denoncuar dėme nga bllokada e kufirit kroato-serb

Publikuar: 29.09.2015 | 13:01
Lexuar: 328 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime