E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Askush nuk e dinte se çfarë ishte duke bërë, rrëfen fotografia e dasmës, pas postimit të fotove në profilin e saj në Facebook.
E shoqërojnë në altar... dy baballarë

Një moment prekës për të gjithë të pranishmit në dasmën e Brittany Peck. Në një moment babai i saj ndalon dasmën dhe në vend krijohet tension. Askush nuk e dinte se çfarë ndodhi derisa panë të atin e nuses të vinte bashkë me njerkun e saj.

Në momentin që ishte duke shqoëruar vajzën drejt altarit, Todd Bachman ndalon dhe shkëputet nga ceremonia. Askush nuk e dinte se çfarë ishte duke bërë, rrëfen fotografia e dasmës, pas postimit të fotove në profilin e saj në Facebook.

Todd Bachman, babai i Brittany iu afrua njerkut të saj Todd Cendrosky. E kapi për dore dhe i tha nëse mund ta shoqëronin bashkë vajzën drejt altarit. “Dhe t’i ke ndihmuar në rritjen e saj”, i tha i ati. Nusja ishte mjaft e emocionuar, ndërsa të gjithë të ftuarit shpërthyen në lot.
E shoqërojnë në altar... dy baballarë
E shoqërojnë në altar... dy baballarë
E shoqërojnë në altar... dy baballarë
E shoqërojnë në altar... dy baballarë

Publikuar: 30.09.2015 | 13:04
Lexuar: 672 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime