E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mbahet panel diskutimi   “Modelimi energjetik nė kuadėr tė ndryshimeve klimatike  Cop 21”

Publikuar: 06.10.2015 | 18:19
Lexuar: 398 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime