E shtunë, 27.08.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Meqë jemi në sezonin veror, shpresoj se në veturat e tyre të bukura do të dëgjohet kjo këngë”, shprehet ajo në një emision televiziv. Si gjithnjë bashkëpunëtor i saj është Iliri, I cili kujdeset për tekstet dhe muzikën e këngëve.Këngëtarja e mirënjohur Gili këto ditë ka promovuar albumin e saj më të ri “Fol për mua”. Ndër këngët e albumit ajo ka dashur të bëjë edhe këngë për bashkatdhetarët tanë, të titulluar “Misat e diasporës”.

“Meqë jemi në sezonin veror, shpresoj se në veturat e tyre të bukura do të dëgjohet kjo këngë”, shprehet ajo në një emision televiziv. Si gjithnjë bashkëpunëtor i saj është Iliri, I cili kujdeset për tekstet dhe muzikën e këngëve.

Sekreti I bukurisë së saj Gili ka thënë se është pikërisht Iliri, I cili nuk po di të plaket. “Burri i ri, po më detyron të mbetem e re”, thotë ajo ndër të tjera

Publikuar: 27.06.2010 | 18:32
Lexuar: 2074 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime