E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjėegjėza e Ajnshtajnit qė u zgjodh vetėm nga 2% e njerėzve

Publikuar: 07.10.2015 | 13:10
Lexuar: 367 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime