E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tomasz Furmanek, me origjinë nga Polonia, ka fituar mijëra ndjekës në rrjetet sociale pasi poston foto fantastike të Norvegjisë.
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Ai është i dashuruar me fjordet norvegjeze, që kur u vendos në këtë vend në moshën 6 vjeç.

Tomasz Furmanek, me origjinë nga Polonia, ka fituar mijëra ndjekës në rrjetet sociale pasi poston foto fantastike të Norvegjisë.

41-vjeçari i bën fotot duke bërë kajak, ndërsa mban një kamera GoPro.
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
Këto foto që të lënë pa frymë janë bërë nga një kajak
/mapo/

Publikuar: 09.10.2015 | 11:36
Lexuar: 1046 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime