E diel, 25.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dafina Zeqiri rrëfen në intervistë se për këngën e re, producenti Shaneal së bashku me kompozitorin që ka finalizuar këngën, Lazi Boi, kanë bashkëpunuar më parë me këngëtaren e mirënjohur Rihanna.
Dafina Zeqiri: Producenti i Rihanna nė kėngėn time tė reNë një intervistë për Bluetooth këngëtarja Dafina Zeqiri tregon mbi bashkëpunimin që pati me producentin e Cameron Diaz, apo me koreografin e Britney Spears, në videoklipin e këngës “Rock this club”. Së fundmi ka realizuar klipin e këngës “Rock this club”, një këngë në gjuhën angleze pasi sic shprehet ajo “cdo këngëtar e ka ëndërr që këngët e tij të transmetohen dhe në stacione të huaja”.

Dafina Zeqiri rrëfen në intervistë se për këngën e re, producenti Shaneal së bashku me kompozitorin që ka finalizuar këngën, Lazi Boi, kanë bashkëpunuar më parë me këngëtaren e mirënjohur Rihanna.

“Janë të shumtë njerëzit të cilëve u detyrohem një faleminderit të madhe: i pari dhe më i rëndësishmi është Krenari (Keni), që më ka ndihmuar pafundësisht shumë, si dhe shumë njerëz të tjerë, të afërm e miq të tij”, thotë Dafina duke shtuar ndër të tjera se në art nuk sheh konkurrencë por respekton koleget.

“Aspak, sepse i respektoj së shumti kolegët e mi. Për mua, të gjithë kanë vendin e vet, të gjithë kanë stilin e vet. Unë krenohem me sukseset e kolegëve të mi, lumturohem për ta, sepse ne jemi shqiptarë dhe duhet ta përkrahim njëri-tjetrin!”.

Dafina Zeqiri: Producenti i Rihanna në këngën time të re
Dafina Zeqiri: Producenti i Rihanna në këngën time të re

Publikuar: 28.06.2010 | 15:23
Lexuar: 4606 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
joel (07/10/2010 20:12:23) je shum e bukur dafina
rina (03/12/2010 20:00:19) I like you dafina so muchhh...
arta (03/12/2010 21:01:42) dafi je shum e bukur
lija (08/12/2010 19:11:12) You are the best sineger... NEXT..
melita (23/08/2011 10:36:12) je shum e mir i love you
erzana (04/12/2012 16:31:20) je shum e e bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime