E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari Nevzat Bejta takoi pėrfaqėsuesen e Komisionerit pėr pakicat kombėtare tė OSBE-sė, pėrgjegjėse pėr Ballkanin perėndimor, Natasha Andonovski Karter

Publikuar: 13.10.2015 | 13:17
Lexuar: 787 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime