E premte, 16.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mirėnjohje pėr kryetarin Nevzat Bejta nga Shoqata e Mjekėve Shqiptarė tė Maqedonisė. Bejta: Mjekėt shqiptarė meritojnė ēdo lėvdatė, mjekuan plagėt e ushtarėve tė UĒK-sė

Publikuar: 13.10.2015 | 14:39
Lexuar: 852 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime