E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė, Prof. Dr. Vullnet Ameti zgjidhet president i Asociacionit tė Universiteteve tė Ballkanit (BUA)

Publikuar: 15.10.2015 | 11:50
Lexuar: 525 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime