E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mësuesja e gjuhës dhe artit në Chapin High School ka kërkuar falje pasi fotoja e fletës së provimit u postua në rrjetet sociale nga vetë nxënësi.
Nuk kishte mësuar, mësuesja i vizaton një penis të madh në fletën e provimit
Një mësuese gjimnazi në Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës vizatoi në fletën e provimit të nxënësit të saj një penis të madh për të treguar se ai kishte dalë dobët në testim.

Mësuesja e gjuhës dhe artit në Chapin High School ka kërkuar falje pasi fotoja e fletës së provimit u postua në rrjetet sociale nga vetë nxënësi.

Nëna e nxënësit është ankuar, duke thënë se nëse kjo gjë do të bëhej nga një mësues ndaj një nxënëseje, do të ishte marrë më seriozisht dhe mësuesi do të largohej nga puna.

Publikuar: 29.10.2015 | 12:31
Lexuar: 656 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime