E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mbi 500 kompani vendore bashkėpunojnė me investitorė tė huaj

Publikuar: 29.10.2015 | 17:10
Lexuar: 1998 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime