E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në promovim do të marrë pjesë edhe vetë autori, ish presidenti kroat z. Stipe Mesiq.
Në USHT promovohet libri
Promovimi do të mbahet më 02.11.2015, në Amfiteatrin e Rektoratit të USHT-së, me fillim në ora 11.30.

Në promovim do të marrë pjesë edhe vetë autori, ish presidenti kroat z. Stipe Mesiq.

Publikuar: 02.11.2015 | 12:17
Lexuar: 715 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime