E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Praia do Norte, aty ku dallgėt janė mė tė larta se kudo tjetėr

Publikuar: 02.11.2015 | 13:37
Lexuar: 644 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime