E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Derrick ka fituar rreth gjysmë milioni dollarë nga karriera e tij e veçantë dhe thotë se i pëlqen shumë puna që bën.
Burri që punon si sozia e... Britney Spears

Njihuni me Derrick Barry, burri i cili është bërë i pasur duke punuar si sozia e këngëtares së famshme Britney Spears.

31-vjeçari ka flokë të gjatë bjondë, mollëza të theksuara dhe gjoks, por çuditërisht thotë se këto janë rezultat i stërvitjes së rreptë dhe jo operacioneve plastike.

Derrick ka fituar rreth gjysmë milioni dollarë nga karriera e tij e veçantë dhe thotë se i pëlqen shumë puna që bën.

“Kur më takojnë, njerëzit mendojnë se jam me të vërtetë Britney Spears. Kurrë nuk e mendoja se do të fitoja para’ duke u shtirur sikur jam ajo”, thotë 31-vjeçari, i cili ftohet nëpër klube nate për të dhënë shfaqje si Britney.
Burri që punon si sozia e... Britney Spears
Burri që punon si sozia e... Britney Spears
Burri që punon si sozia e... Britney Spears

Publikuar: 02.11.2015 | 14:25
Lexuar: 623 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime