E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dita e pare e nentorit e solli edhe fituesin e pare te tiketes me 50 000 den nga Llotaria Shteterore e Maqedonise.
Ne vend te kusurit fitoi 50 000 den
Fatlumi ne vend te kusurit nga 50 den kishte mare nje tikete te lotarise ne lagjen Zhelezara ne Shkup.


Publikuar: 03.11.2015 | 11:22
Lexuar: 398 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime