E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prezentohen pėrgatitjet e Maqedonisė pėr samitin e klimės nė Paris

Publikuar: 03.11.2015 | 17:46
Lexuar: 529 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime