E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

U mbajt “Panair pėr punėsim 2015” nė qytetin e Gostivarit. Musliu: Komuna pėrkrah organizimet qė kanė pėr synim kiēen e rinisė nė tregun e punės

Publikuar: 04.11.2015 | 16:34
Lexuar: 746 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime