E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tetovės i shtohen edhe dy hafiza tė Kuranit, motėr e vėlla

Publikuar: 09.11.2015 | 08:42
Lexuar: 814 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime