E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Anėtarė tė Parlamentit evropian e vizituan Komunėn e Ēairit Projektet e Komunės sė Ēairit kanė potencial qė tė financohen nga BE

Publikuar: 09.11.2015 | 13:44
Lexuar: 646 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime