E premte, 31.03.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Neziri: Edhe Ministria edhe kompanitė tė jenė mė aktive pėr shfrytėzimin e Programit KOSMO

Publikuar: 10.11.2015 | 14:40
Lexuar: 289 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime