E enjte, 20.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prezantim i denjė i Dekanit tė Fakultetit tė Filologjisė, Doc. dr. Fatmir Sulejmanit nė Konferencėn shkencore ndėrkombėtare, tė organizuar nė Tiranė  nga Akademia e Shkencave e Shqipėrisė

Publikuar: 11.11.2015 | 16:12
Lexuar: 691 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime