E shtunë, 17.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuna e Tetovės ka filluar spėrkatjen e rrugėve me kalcium-acetat

Publikuar: 12.11.2015 | 17:40
Lexuar: 585 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime