E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Myslimanja dhuron 1 dollarė pėr ēdo mesazh urrejtje qė merr nė rrjetet sociale

Publikuar: 12.11.2015 | 18:19
Lexuar: 423 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime