E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetarja e Tetovės priti Zonjat e Kuvendit tė Republikės sė Shqipėrisė.

Publikuar: 14.11.2015 | 13:28
Lexuar: 911 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime