E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hoteli duhet të ngjajë si një pallat i shekullit 16-të në Itali. 215 dhomat dhe suitat janë dizenjuar nga vetë Donatela Versaçe.
Çfarë luksi: Ja si është hoteli Versaçe


Sikur të mos kishte mjaftueshëm luks në Dubai, Versaçe ka hapur një hotel, me emrin Palazzo Versace Dubai.

Hoteli duhet të ngjajë si një pallat i shekullit 16-të në Itali.

215 dhomat dhe suitat janë dizenjuar nga vetë Donatela Versaçe.
 Versaçe
 Versaçe
 Versaçe
 Versaçe
 Versaçe
 Versaçe

Publikuar: 16.11.2015 | 12:59
Lexuar: 732 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime