E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Inspektorati i komunės sė Tetovės masa tė rrepta nė bashkėpunim me Inspektoratin shtetėror pėr komunikacion dhe SPB-Tetovė

Publikuar: 16.11.2015 | 13:25
Lexuar: 781 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime