E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė delegacion i BDI-sė nė takim me ministrin e Arsimit dhe Shkencės Abdilaqim Ademi

Publikuar: 16.11.2015 | 16:22
Lexuar: 665 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime