E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rritje e re e pensioneve, investimeve sociale dhe kapitale me Buxhetin pėr vitin 2016

Publikuar: 16.11.2015 | 17:25
Lexuar: 471 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime