E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Poza e rrallë është postuar nga pasardhësi i tij, Leka i Ri, i cili tregon se gjyshi i tij ka qenë duke ushtruar në Durrës, buzë detit, 1930
Foto e rrallë/ Mbreti Zog, stërvitje me shtangë buzë detit

















Me sa duket, Ahmet Zogu ka qenë një udhëheqës që i pëlqente të kujdesej për trupin.

Natyrisht, duke iu përshtatur rrethanave dhe kohës, Mbreti Zog shfaqet në një foto pikante duke ngritur një shtangë primitive.

Poza e rrallë është postuar nga pasardhësi i tij, Leka i Ri, i cili tregon se gjyshi i tij ka qenë duke ushtruar në Durrës, buzë detit, 1930.

Publikuar: 17.11.2015 | 15:25
Lexuar: 580 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime