E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Ademi viziton prof.dr. Remzi Nesimin me rastin e Ditės sė Alfabetit Shqip

Publikuar: 17.11.2015 | 18:08
Lexuar: 462 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime