E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: UEJL, model i arsimit tė lartė nė Maqedoni dhe rajon

Publikuar: 20.11.2015 | 15:27
Lexuar: 598 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime