E enjte, 20.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fjala e Rektorit tė USHT-sė, Prof. Dr. Vullnet Ameti, me rastin e pėrurimit tė librit tė David Phillips

Publikuar: 23.11.2015 | 14:28
Lexuar: 677 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime