E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Të ardhruat do të ndahen në dy pjesë, një pjesë do të shkojnë për fondin e “Coppafeel!” një organizatë që ndihmon gratë me kancer të gjirit, ndërsa pjesa tjetër për klubin.
“Topless” për bamirësi
Rreth 16 studente të skuadrës së “netball”-it të Universitetit të Birmingamit hoqën veshjet sportive për të pozuar “topless” për kalendarin e vitti 2016, në mënyrë që të të fitojë edhe para’ për bamirësi.

Fotot që janë bardh e zi tregojnë femrat të cilat bëjnë stërvitjet e zakonshme ose renditen si zakonisht para çdo fillimi të ndeshjes.

Të ardhruat do të ndahen në dy pjesë, një pjesë do të shkojnë për fondin e “Coppafeel!” një organizatë që ndihmon gratë me kancer të gjirit, ndërsa pjesa tjetër për klubin.

“Ka qenë tmerrësisht ftohtë kur kemi bërë fotot, por atmosfera ishte shumë e mirë. A ia ka vlejtur? Sigurisht që po. Po ndihmonim një organizatë për një kauzë aq të rëndësishme si dhe po rrisnim të ardhurat e klubit”, tha njëra prej studenteve.
Topless për bamirësi
Topless për bamirësi
Topless për bamirësi

Publikuar: 26.11.2015 | 12:25
Lexuar: 2463 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime