E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Asani për katër vitet e para të mandatit të tij ngriti sigurinë në trafikun hekurudhor.
Irfan Asani rizgjedhet drejtor në NP Hekurudhat e Maqedonisë Infrastruktura
Irfan Asani është rizgjedhur drejtor i NP HM Infrastruktura në seancën e fundit të bordit drejtues të ndërmarrjes, me mandati të ri katërvjeçar.

Nga NP HM Infrastruktura kumtojnë se Asani në mandatin e tij të parë si drejtor të kësaj kompanie me vështërësi të mëdha dhe punë të palodhshme arriti t’i zgjidhë problemet më të mëdha të cilat i trashëgoi kur u emëruar si drejtor në NP Hekurudhat e Maqedonisë-Infrastruktura siç ishin pagesa e vonuar e pagave mujore për punëtorët, vjedhjet nëpër hekurudha si dhe borxhet ndaj kompanive të tjera. Asani për katër vitet e para të mandatit të tij ngriti sigurinë në trafikun hekurudhor.

Publikuar: 27.11.2015 | 16:19
Lexuar: 570 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime