E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo ditë krenarie, e ndritur dhe festive, le të na gjejë të bashkuar dhe le të frymëzohemi të gjithë për të punuar edhe më shumë për një të ardhme edhe më të ndritshme të shoqërisë shqiptare. Ju uroj 28 Nëntorin – Ditën e Flamurit Kombëtar Shqiptar dhe 103 vjetorin e Pavarësisë së Republikës së Shqipërisë. Me respekt;
Urimi i kryetarit Nevzat Bejta me rastin e 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit Kombëtar Shqiptar


Të nderuar qytetar,
Shoqëria shqiptar gjithandej shënon festën më të madhe të kombit, festën e simbolit të bashkimit - Ditën e flamurit kombëtar dhe mëvetësimit të shtetit Shqiptar.
Kjo ditë krenarie, e ndritur dhe festive, le të na gjejë të bashkuar dhe le të frymëzohemi të gjithë për të punuar edhe më shumë për një të ardhme edhe më të ndritshme të shoqërisë shqiptare.
Ju uroj 28 Nëntorin – Ditën e Flamurit Kombëtar Shqiptar dhe 103 vjetorin e Pavarësisë së Republikës së Shqipërisë.
Me respekt;

Kryetari i komunës së Gostivarit
Nevzat Bejta

Publikuar: 28.11.2015 | 17:21
Lexuar: 745 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime