E mërkurë, 29.03.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sot nė Kampusin e Shkollės Wilson, mbahet konferenca me temė: “103 VJET SHTET SHQIPTAR E MĖPASTAJ”

Publikuar: 28.11.2015 | 16:30
Lexuar: 486 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime