E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot e tij kanë tërhequr mijëra ndjekës në rrjetet sociale. Ai thotë se ky vend është si një studio në ajër të hapur.
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Fotografi francez, Rehahn, vendosi të tërhiqej nga jeta e tij e zhurmshme dhe e rrëmbyeshme dhe tanimë fotografon vetëm një vend: Vietnamin.

Fotot e tij kanë tërhequr mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Ai thotë se ky vend është si një studio në ajër të hapur.

Imazhet e tij të lënë pa frymë.
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Kartolinat perfekte nga Vietnami
Kartolinat perfekte nga Vietnami

Publikuar: 28.11.2015 | 18:39
Lexuar: 815 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime