E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Kurrë nuk jam ndjerë më e bukur se kaq”, ka deklaruar 34-vjeçarja.
Amy Schumer: Kurrë nuk jam ndjerë më e bukur

Edhe pse kohët e fundit ka pranuar se ka pasur gjithmonë probleme me pranimin e trupit të saj, Amy Schumer është zhveshur pothuajse krejtësisht për edicionin e 43-të të kalendarit të Pirelli-t.

Komediania amerikane është përpjekur të jetë një frymëzim për të gjitha ato “femra të vërteta” që nuk kanë format e modeleve që shihen nëpër revista, duke pozuar vetëm me mbathje.

“Kurrë nuk jam ndjerë më e bukur se kaq”, ka deklaruar 34-vjeçarja.

Publikuar: 02.12.2015 | 13:14
Lexuar: 619 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime