E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kalendari është realizuar për dy javë dhe është një traditë 30 – vjeçare e këtij universiteti
Studentët e veterinarisë pozojnë nudo për të ndihmuar fermerët
Rreth 65 studentë, të Universitetit të Sydney në Australi, janë bërë pjesë e kalendarit të përvitshëm nudo, të ardhurat e të cilit shkojnë në ndihmë të fermerëve në nevojë.

Këtë vit, thatësira në disa vende të Australisë, solli dëme të mëdha tek fermerët, familjet e tyre dhe kafshët në të gjithë vendin. Fotot janë realizuar ne pjesën jug-perëndimore të Sydneyt dhe studentët kanë pozuar nudo në natyrë bashkë me kafshët.

Në sfond të fotove janë fermat dhe kullotat, në mënyrë që të gjithë të shohin pasojat që ka sjellë thatësira. Kalendari është realizuar për dy javë dhe është një traditë 30 – vjeçare e këtij universiteti
Studentët e veterinarisë pozojnë nudo për të ndihmuar fermerët
Studentët e veterinarisë pozojnë nudo për të ndihmuar fermerët
Studentët e veterinarisë pozojnë nudo për të ndihmuar fermerët
Studentët e veterinarisë pozojnë nudo për të ndihmuar fermerët

Publikuar: 02.12.2015 | 14:02
Lexuar: 919 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime