E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuna e Ēairit nderoi Azem Hajdarin – simbolin e demokracisė nė Shqipėri dhe rajon

Publikuar: 05.12.2015 | 16:46
Lexuar: 829 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime